Календар
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Опитування

Ні
Так
Раніше вчився
Хочу навчатися


» Накази по школі


НАКАЗ



03.09.2018 №188
Про проведення ранкової зарядки, фізкультхвилинок
та спортивних перерв під час
навчально-виховного процесу

На виконання наказу управління освіти від 26.12.2011р. №609 «Про проведення хвилин відпочинку під час навчально-виховного процесу»

НАКАЗУЮ:
1.Продовжити проведення ранкової зарядки, фізкультхвилинок на кожному уроці в 1-11 класах.
2.Куратору Безпалько О.М. та членам комісії «Здоров я» організувати проведення спортивних перерв.
3. Адміністрації школи контролювати проведення хвилинок відпочинку.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи
Крижановську І.В.




Директор школи М.Б.Карнаухова


НАКАЗ


03.09.2018 №187
Про створення в школі
Профілактичної ради

З метою розв’яання проблем профілактики бездогляності неповнолітніх, скоєнння ними правопорушень, з метою створення належних умов для їх фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, з метою попередження пропусків уроків без поважних причин та порушень дисципліни під час навчально-виховного процесу.

НАКАЗУЮ:

1. Створити профілактичну раду школу у складі:
- голови Ради профілактики – директора Карнаухової М.Б.
- секретаря Ради профілактики – соціального педагога Карпової О.О.
- членів Ради:
1. Заступника директора з НВР – Чернецької І.В.
2. Заступника директора з НВР – Салгіреєвої О.А.
3. Заступника директора з ВР –Крижановської І.В.
4. Психолога школи – Клопатюк Л.М.
5. Голови шкільного батьківського комітету.
6. Керівника м/к класних керівників 5-8 кл. – Федоренко В.І.
7. Керівника м/к класних керівників 9-11 кл. – Партоли О.С.
8. Керівника м/к класних керівників 1-4 кл. – Назарчук С.Б.
2. Всім членам Ради профілактики здійснювати роботу відповідно до Положення про профілактичну Раду школи.
3. Обов’язки щодо загального управління роботою Ради профілактики покласти на заступника директора з виховної роботи Крижановську І.В.
4. Контроль за виконанння даного наказу залишаю за собою.



Директор школи М.Б.Карнаухова



НАКАЗ


03.09.2018 №182
Про здійснення чергування
учнів по школі у 2018-2019 н.р

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до праці та з метою покращення дисципліни під час перерв і контролю за санітарним станом школи

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати з 03.09.2018 р. чергування по школі учнів 6-11 кл. за графіком (графік додається).
2. Класним керівникам 6-11 кл. завчасно розподіляти обов’язки чергових, постійно контролювати їх виконання, оцінки за чергування виставляти учням в щоденники.
3. Старшому черговому та класному керівнику щоденно здавати пости черговому адміністратору, щоп’ятниці – наступному черговому класу.
4. Старшому черговому на лінійці підводити підсумок чергування.
5. Двом черговим учням щопонеділка під час звучання гімну піднімати державний прапор.
6. Членам комісії самоврядування „Дисципліна” на чолі із куратором і соціальним педагогом проводити рейди „Чергування по школі”, висвітлювати їхні результати на стенді „Шкільний вісник ”.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи
Крижановську І.В.



Директор школи М.Б.Карнаухова



НАКАЗ


від 03.09.2018 р. № 180
Про заборону тютюнопаління
на території школи

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 08.11.2004р. №855 «Про заборону тютюнопаління в навчальних закладах і установах Міністерства освіти і науки…» та Закону України (із змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 09.11.2006р. №3425-IV) «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», на виконання наказу управління освіти від 18.05.2011 р. №242 „Про заборону тютюнопаління на територіях закладів освіти”

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити тютюнопаління у приміщенні та на території школи.
2. Заступнику директора з виховної роботи забезпечити в школі систему роботи з пропаганди здорового способу життя.
3. Класним керівникам, психологам, соціальному педагогу, медсестрі проводити постійну роботу з учнями та їх батьками щодо недопущення тютюнопаління.
4. Соціальному педагогу, членам Ради профілактики правопорушень регулярно проводити рейди щодо недопущення паління на території школи.
5. Адміністрації школи та соціальному педагогу постійно вживати оперативні заходи реагування щодо впливу на батьків за невиконання ними та їхніми дітьми даного наказу.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.



Директор школи М.Б.Карнаухова

Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


30.08.2018 №163
Про переведення учнів до наступного класу

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 78, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол від 30.08.2018 р. №18)

НАКАЗУЮ:
1. Перевести до наступного класу учнів 10-Б класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань у такому складі


1. Атрощенко Олексій
2. Бойко Ірина
3. Велика Світлана
4. Вижол Микита
5. Ігнатьєва Віолетта
6. Кідрук Юлія
7. Конуровський Сергій
8. Ліненко Антон
9. Мартиненко Олександра
10. Надворна Дар’я
11. Найдич Катерина
12. Петруненко Данило
13. Пономар Яна
14. Рибак Валерія
15. Роговий Олександр
16. Руденко Богдан
17. Сорока Анастасія
18. Тарасенко Анастасія
19. Трохименко Жанна
20. Хомішена Діана


4.Класному керівнику 10-Б класу Партолі О.С. :
4.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.
4.2. Оформити відповідно до вимог табелі успішності учнів.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Салгіреєву О.А.



Директор школи М.Б.Карнаухова


Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Наказ

15.06.2018 №152
Про зарахування до 1 класу
На підставі Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» , поданих заяв батьків ,медичних довідок
НАКАЗУЮ:
1.Зарахувати до 1 класу школи таких здобувачів освіти:

1.Хачатуров Мікаель
2.Кольц Олександр
3.Наумова Варвара
4.Мажар Кіра
5.Швець Кіра
6.Федорова Маргарита
7.Гончарук Дарина
8.Чубарь Дємід
9.Романцова Анастасія
10.Башкірова Анастасія
11.Конух Нікіта
12.Зачегова Дар’я
13.Іщенко Валерія
14.Черняєва Софія
15.Литовченко Дар’я
16.Лушніков Антон
17.Лях Євген
18.Соломон Данило
19.Пугач Анастасія
20.Чернишов Владислав
21.Ілляш Марія
22.Вовк Богдан
23.Кожухар Анна
24.Кравченко Олег
25.Акіменко Аліна
26.Волохов Микита
27.Козенко Яна
28.Лихіцька Катерина
29.Степаненко Денис
30.Тарасенко Юрій
31.Черней Костянтин
32.Шкепаст Лев
33.Тихоступ Богдан
34.Шкепаст Роман
35.Петрова Вікторія
36.Шифердеккер Богдан
37.Платонова Варвара
38.Клопов Кирил
39.Усенко Єгор
40.Жесткова Марія
41.Кім Богдан
42.Куньова Варвара
43.Політаєв Денис

2.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Терещенко В.Г.

Директор школи М.Б.Карнаухова



Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


08.06.2018 №144
Про переведення учнів до наступного класу

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 78, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол від 08.06.2018 р. №14)

НАКАЗУЮ:
1. Перевести до наступного класу учнів 5-х , 6-х, 7-х, 8-х, 10-х класів на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань у такому складі:
5-А

1. Балянт Анастасія
2. Бойко Максим
3. Бугайчук Ілля
4. Бут Владислав
5. Буша Дар’я
6. Глоба Єгор
7. Григоращук Владислав
8. Делімарська Олена
9. Дубовий Богдан
10. Ісаєва Діана
11. Кісельова Катерина
12. Кірєєва Аліна
13. Компанієць Вероніка
14. Кутольвас Олександр
15. Мосагутова Ліза
16. Павленін Вадим
17. Прокіпець Богдан
18. Уколов Роман
19. Цах Софія
20. Цуренко Вікторія


5-Б

1. Андрєєв Роман
2. Бєляєва Дар’я
3. Братчик Микола
4. Винушев Сергій
5. Вольних Анна
6. Воробйова Олександра
7. Гратій Дар'я
8. Губа Алла
9. Желєзняк Катерина
10. Желєзняк Максим
11. Загарулькіна Ірина
12. Іюльський Олександр
13. Левіцька Яна
14. Лесик Олександр
15. Клапушинський Андрій
16. Ковальчук Діна
17. Кожухар Сергій

18. Кучмій Станіслав
19. Орлова Валерія
20. Романцов Владислав
21. Руденко Данило
22. Ступак Андрій
23. Чепіль Анна
24. Черней Євген
25. Шагін Віталій









5-В
1. Бездєтний Михайло
2. Бесараб Андрій
3. Бугаєнко Олександра
4. Воронцова Валерія
5. Гришин Кирило
6. Горобець Максим
7. Горульова Поліна
8. Жеребило Анастасія
9. Жигадло Катерина
10. Жураховська Анна
11. Зарицька Ілона
12. Ігнатенко Марина
13. Коклева Анна
14. Корсун Богдан
15. Кулик Єлизавета
16. Лучкова Діана
17. Ляпало Кирило
18. Мала Ксенія
19. Пишняк Андрій
20. Пономаренко Анастасія
21. Романенко Даніїл
22. Руденко Аліна
23. Савчук Богдан
24. Соколов Веніамін
25. Чернієнко Максим
26. Яременко Дмитро

5-Г
1. Васецький Микита
2. Васильєва Анна
3. Вєрьовкіна Світлана
4. Гура Артем
5. Далматов Олександр
6. Євко Алла
7. Калабанов Олексій
8. Пилипенко Данило
9. Підгурський Андрій
10. Рябошапка Андрій
11. Семенова Ангеліна
12. Удекюль Артур
13. Філософенко Микита
14. Фішков Кирило
15 Хлипа Марія
16. Шкепаст Ніна
17. Шпіньова Олена
18. Юдін Лев
19. Яровий Богдан
20. Юсупов Валерій

6-А
1.Андрущенко Діана
2.Бернацька Анна
3.Бесараб Анна
4.Вовченко Алевтина
5.Дмитрієва Анастасія
6.Дятлов Максим
7.Кожукар Владислав
8.Козаченко Дмитро
9.Кононенко Вероніка
10.Кравченко Єгор
11.Ларченко Олександр
12.Лупан Максим
13.Масол Марина
14.Мельник Роман
15.Озеркова Ангеліна
16.Омельченко Максим
17.Островський Нікіта
18.Пащенко Юлія
19.Пинтя Ратмир
20.Свідніцький Вадим
21.Скорик Дарія
22.Спірін Ілля
23.Таргонський Костянтин
24.Трунов Максим
25.Фроленков Андрій

6-Б
1. Альохін Кирило
2. Арнаут Костянтин
3. Бойко Анастасія
4. Бойко Сергій
5. Бондарюк Олександр
6. Буркун Катерина
7. Голуб Анна
8. Горін Євген
9. Заремба Олеся
10. Золотько Максим
11. Кохадзе Олександра
12. Мельничук Михайло
13. Москаленко Анна
14. Орлов Денис
15. Порєчних Максим
16. Равдукан Богдан
17. Рассамакіна Марина
18. Свищов Андрій
19. Соколова Катерина
20. Труханів Дмитро
21. Узунов Руслан
22. Федечко Ігор

6-В
1. Анненков Данило
2. Галкіна Кароліна
3. Гальченко Поліна
4. Данилків Злата
5. Демчевський Дмитро
6. Довгань Артем
7. Довгань Кирило
8. Загорулько Олена
9. Звонов Андрій
10. Кіріченко Діана
11. Костаньян Андрій
12. Круглова Марія
13. Лихіцький Богдан
14. Медведєв Максим
15. Мінєєва Ксенія
16. Нестер Дмитро
17. Павлов Михайло
18. Пономар Максим
19. Рогожинський Євген
20. Сажко Аліна
21. Самойленко Ірина
22. Тєрєхова Руслана
23. Федоренко Вікторія
24. Шаповалова Катерина
25. Шендрик Олександра
26. Янович Богдан

6-Г
1. Бондаренко Оскар
2. Бурлакова Лейла
3. Горшков Станіслав
4. Гуледза Єгор
5. Пулукчу Данило
6. Солтанов Максим
7. Трапезников Максим
8. Россол Карина
9.Шестаков Максим
10.Юраш Микола

6-Д
1.Ганусяк Вікторія
2. Дяченко Софія
3.Журавель Катерина
4. Карнаєва Єлизавета
5. Котельва Анна
6. Купченко Катерина
7. Малашевська Вероніка
8 Миронова Марія
9. Селезньова Ніколь
10. Сотір Дарина
11. Стоян Валерія
12. Твердохлібова Тетяна
13. Турнецька Ілона

7-А
1. Абрютіна Софія
2. Албичева Юлія
3. Алефіренко Маргарита
4. Безугленко Микита

5. Блануца Аріна
6. Волошина Анна
7. Воробйова Єлизавета
8. Гардаш Лідія
9. Галіцький Данило
10. Кім Наталія
11. Коваль Юлія
12. Коробкіна Ірина
13. Кудряшов Данило
14. Лук’янчук Анна
15. Маташнюк Андрій
16. Ненько Валерія
17. Овчаренко Лілія
18. Павлункова Єлизавета
19. Партола Едуард
20. Пухальський Олександр
21. Сандул Анастасія
22. Секаре Катерина
23. Сидорченко Валерія
24. Славінська Валентина
25. Холодович Аміна
26. Шестаков Руслан

7-Б
1. Балабуха Анастасія
2. Бугіна Юлія
3. Волошин Микита
4. Деркач Олександра
5. Коверна Яна
6. Коломієць Карина
7. Кравченко Володимир
8. Куропаткін Олександр
9. Кучмистенко Дар′я
10. Петриченко Артем
11. Рудьєв Сергій
12. Сироп′ятова Дар′я
13. Терещенко Анастасія
14. Толстова Ангеліна
15. Хлєбнікова Вероніка
16. Чумак Юлія
17. Швидкий Денис

7-В
1. Алiбекова Альбiна
2. Аман Мирослава
3. Бердник Микита.
4. Брайко Роман.
5. Гержов Владислав
6. Громко Артем
7. Гузь Яна
8. Дементьєва Руслана
9. Дударчик Олександр
10. Євдощенко Анастасія
11. Єгєрєв Дмитро
12. Калабанов Ігор
13. Кідрук Аніта
14. Князєва Софія
15. Коломієць Валерія
16. Кондакчян Анна
17. Крижановська Анастасія
18. Мащенко Павло
19. Провільський Данило
20. Радута Владислав
21. Рубінс Елеонора
22. Савчин Ілля
23. Терещук Каріна
24. Тушова Катерина
25. Фомічев Владислав
26. Чікіт Богдан

8-А
1. Александров Денис
2. Андреєва Софія
3. Андрієвич Данило
4. Бистров Аскольд
5. Бойко Олександра
6. Вижа Юлія
7. Ворона Соломія
8. Гречух Олександра
9. Дріждєв Богдан
10. Каверінська Маргарита
11. Лошаков Василь
12. Мироненко Софія
13. Перепелицин Данило
14. Первішова Єлизавета
15. Пронь Катерина
16. Румянцев Андрій
17. Саганська Дар’я
18. Саганська Олександра
19. Самойленко Валентина
20. Сєвєрнюк Юлія
21. Сільченко Олександр
22. Стеблін Вадим
23. Тихенький Владислав
24. Устенко Артем
25. Щербина Максим

8-Б
1. Афанасьєв Микола
2. Бандюк Анастасія
3. Воробйов Андрій
4. Гармаш Владислав
5. Гонорович Анастасія
6. Гонта Дар′я
7. Гончарук Антоніна
8. Гришин Олег
9. Дмитренко Віталій
10. Запорожець Владислав
11. Звольська Юлія
12. Кіріченко Олександра
13. Матєв Дмитро
14. Момот Дар′я
15. Омельчук Владислав
16. Петренко Денис
17. Піскун Володимир
18. Сивак Юлія
19. Терешкін Яромир
20. Теслюк Вікторія
21. Трачук Георгій
22. Федечко Каріна
23. Щельник Григорій
24. Якубець Михайло

8-В
1.Бабіков Денис
2.Базилевич Дмитро
3.Бекарь Лілія
4.Беров Кирило
5.Бойко Тетяна
6.Буряк Діана
7.Гаджиєв Денис
8.Гончаров Ярослав
9.Заєць Анастасія
10.Кондратевич Данило
11.Косюга Максим
12.Лазова Валерія
13.Левченко Валерія
14.Ляшко Марина
15.Майстренко Вікторія
16.Максімов Семен
17.Мартиненко Катерина
18.Мельник Віталій
19.Праворний Микола
20.Синявська Марина
21.Супрунова Юлія
22.Таужнянський Олександр
23.Хорошун Максим
24.Шпота Єлизавета

8-Г
1.Афанасьєв Єгор
2.Вознюк Кирило
3.Войтович Дмитро
4.Далматов Дмитро
5.Зозуляк Максим
6.Каграманян Ольга
7.Кіріченко Денис
8.Колмацуй Мілана
9.Костюков Олександр
10.Ободіна Анна
11.Петровська Вікторія
12.Пільщик Олександра
13.Попова Катерина
14.Прівалов Дмитро
15.Сметаніна Олександра
16.Чорний Ілля

10-А
1.Агаркова Анна
2.Бабанська Софія
3.Баликін Юрій
4.Борщук Анастасія
5.Глебена Дмитро
6.Доля Анна
7.Домбровська Валерія
8.Кутольвас Владислав
9.Литвиненко Марія
10.Михайлик Юрій
11.Різун Микола
12.Россомаха Олександр
13.Удекюль Ізабелла
14.Федулов Олександр
15.Харитонова Олена
16.Чівіленко Тетяна
17.Щеглова Маргарита

10-В
1.Ісупов Антон
2.Колмацуй Владислав
3.Крамська Валерія
4.Кулакова Анжела
5.Солярик Яна
6.Удекюль Медея
7.Червинський Олег
8.Ширяєва Олександра
9.Шкепаст Марк

2.Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою та перевести до 10 класу Надьожу Дар`ю, ученицю 9-Б класу.

3.Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту та перевести до 10 класу учнів
9-х класів у такому складі:

9-А
1. Бабій Максим
2. Богданов Олександр
3. Бондар Олександр
4. Вергунова Ірина
5. Городецька Тетяна
6. Єрмоленко Дмитро
7. Ковальов Данило
8. Корнієнко Максим
9. Корсакова Анастасія
10. Кравчук Вікторія
11. Кудряшов Кирило
12. Лабунський Сергій
13. Лавренко Ігор
14. Ломажук Владислав
15. Негоїца Марина
16. Орлов Артем
17. Озерянський Віталій
18. Павлова Юлія
19. Патенко Ольга
20. Пигида Аліна
21. Пінчукова Дар`я
22. Петренко Валерія
23. Плаксивий Данило
24. Старченко Олександра
25. Твердохлібов Андрій
26. Тимошенко Катерина
27. Ткаченко Євгеній
28. Третяк Карина
29. Трущенко Дар`я
30. Тугай Вікторія
31. Удод Анастасія

9-Б
1. Акіменко Віолета
2. Борщук Микола
3. Галкін Артур
4. Гіпнер Любов
5. Головченко Вікторія
6. Горячковський Андрій
7. Денисюк Ілона
8. Журавльов Дмитро
9. Карпак Ольга
10. Кірієнкова Олена
11. Косарєва Аліна
12. Листопадова Катерина
13. Ляшенко Данило
14. Манцеров Ілля
15. Мозгов Олександр
16. Мороз Анастасія
17. Петроченко Олена
18. Пташнік Ілля
19. Руснак Діана
20. Самойленко Юлія
21. Свідніцька Анастасія
22. Сорочан Денис
23. Станєва Ксенія
24. Ткаченко Вероніка
25. Федоров Владислав
26. Федорова Марина
27. Федосік Вероніка
28. Чернега Артем
29. Шуба Ростислав
30. Яременко Вікторія

9-В
1. Агапітов Даніїл
2. Балкарей Єгор
3. Блануца Ірина
4. Вознюк Софія
5. Жесткова Анастасія
6. Карпяк Кирило
7. Петриченко Марат
8. Петросян Араік
9. Пінчукова Валерія
10. Сінько Марко
11. Смірнов Микола
12. Тамалак Марія
13. Чібісов Кирило


4.Класним керівникам 5-8-х,10-А,В класів:
4.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.
4.2. Оформити відповідно до вимог табелі успішності учнів.
5. Класним керівникам 9-х класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Салгіреєву О.А.


Директор школи М.Б.Карнаухова


Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


Наказ


04.06.2018 №137
Про переведення учнів 1-4 х класів

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369, відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованим Міністерством юстиції України 05.05.2018 року за №564/32016, на підставі річного оцінювання, за рішенням педагогічної ради, протокол від 04.06.2018 №12

НАКАЗУЮ:

1.Перевести до другого класу учнів 1-х класів на підставі характеристик їхніх умінь та навичок у такому складі:

1-А
1.Агаркова Анастасія
2.Бафанов Владислав
3.Богданович Поліна
4.Гречух Іван
5.Дабіжа Єва
6.Демиденко Анжеліка
7.Драченко Аліна
8.Ілющенко Ельвіра
9.Калініна Марія
10.Колісник Дамір
11.Коротка Ольга
12.Кочержук Артем
13. Кротова Катерина
14. Кузнецов Максим
15. Малютенко Дмитро
16.Паламарчук Марія
17. Пирожок Максим
18.Рижков Ілля
19.Рижкова Валерія
20.Рожок В’ячеслав
21.Ротар Давид
22.Тітов Максим
23.Хоміч Ярослав
24.Церелунга Олександра
25.Швець Дар’я
26.Шпілька Микола
27.Щербань Софія
28.Яцюк Марк
29.Твердохліб Софія


1-Б

1.Аман Олеся
2.Антіфєєва Олена
3.Антонюк Марія
4.Артимович Діана
5.Байталенко Іван
6.Глоба Анастасія
7.Григорусь Єгор
8.Гур’янова Мілана
9.Дешко Тимур
10.Єськов Михайло
11.Капелюший Денис
12.Клименко Дмитро
13.Козаченко Д’аря
14.Малиновський Клим
15.Москаленко Владислав
16.Павленко Катерина
17.Пономарчук Макар
18.Приймак Валерія
19.Приходченко Валерій
20.Прядеїн Владислав
21.Савчук Даніїл
22.Соколов Павло
23.Соколовська Анастасія
24.Старик Анастасія
25.Ткаченко Вадим
26.Узунова Софія
27.Унгаров Дмитро
28.Фотуйма Поліна
29.Хромишит Назарій
30.Паненко Василиса
1-В
1. Бараннік Олександра
2.Брайко Георгій
3.Водоп’янова Ксенія
4.Воробйов Данило
5.Гуцул Андрій
6.Деренюга Максим
7.Журавльова Поліна
8.Іщенко Аліна
9.Калмиш Кузьма
10.Кваша Олена
11.Кравченко Єгор
12.Кулик Денис
13.Літута Валерія
14.Марчук Анастасія
15.Мишеловка Лілія
16.Мишеловка Марина
17.Немченко Софія
18.Онопрієнко Еліна
19.Ратуш Катерина
20.Рожик Артем
21.Ругно Ярослав
22.Суха Діана
23.Топор Данило
24.Хомицька Кіра
25.Чекусь Денис
26.Шевцов Гліб
27.Ядлось Максим
28.Фесенко Тимур
29.Ковунов Павло
30.Юрелкул Аліна
31.Котик Вікторія
32.Заболотний Ярослав

1 - Г
1.Біломлинська Еліна
2.Борковський Давид
3.Борковський Даниіл
4.Вовк Ростислав
5.Грицюк Карина
6.Гуменюк Едвін
7.Дударчик Віктор
8.Жакот Яна
9.Запорожчук Михайло
10.Калинка Ярослава
11. Комнат Олександр
12.Кріслата Ніколь
13.Ксенофондова Дар’я
14.Лабановська Вікторія
15.Ліхва Нікіта
16.Лопушенко Вікторія
17.Малай Марина
18.Мельник Роман
19.Мякіна Юлія
20.Нагорна Юлія
21.Нелюбіна Ангеліна
22.Пономаренко Денис
23.Рудь Давид
24.Сіряк Софія
25.Тараненко Анастасія
26.Батечко Констянтин
27.Удод Марія
28.Хробуст Богдан
29. Шабадаш Анастасія
30.Шестірнін Юрій

1-Д
1.Чернова Анна
2.Бабец Роман
3.Велигура Кирилл
4.Гаврикова Александра
5.Горюшин Артем
6.Доценко Максим
7.Касимова Аделина
8.Ладанюк Михаил
9.Макова Амина
10.Меньшиков Дмитрий
11.Пометун Валерия
13.Чуйкова Кира
14. Шпинева Ольга
15.Герасименко Вероника
16.Требик Злата

2. Перевести до наступного класу учнів 2-х та 3-х класів на підставі результатів річного оцінювання знань у такому складі:

2-А
1.Абакумов Данило
2.Агеєв Максим
3.Адашевська Дар’я
4.Белюк Анастасія
5.Волошин Кирило
6.Волошин Максим
7.Гладкий Кирило
8.Дятлова Анастасія
9.Колесник Потап
10.Кологривий Максим
11.Лучко Марк
12.Лучко Поліна
13.Луньов Максим
14. Ляшенко Арсентій
15.Мазур Микола
16.Малетич Альона
17.Мудрак Карина
18.Олійник Владлена
19.Паталашенко Микола
20.Покрищенко Катерина
21.Рибальченко Єлизавета
22.Сергієнко Артем
23.Спірідонов Владислав
24.Афанасенко Ілля
25.Тимошенко Анастасія
26.Тимошенко Маргарита
27.Томко Анастасія
28.Угляр Калерія
29.ЧоботарьоваВікторія

2-Б

1. Александрова Юлія
2. Ведерніков Владислав
3. Воронцов Іван
4. Зруйнований Михайло
5. Кір’ян Артем
6. Коваленко Анна
7. Коваленко Нікіта
8. Кондратьєв Гліб
9. Кравченко Вероніка
10. Лейбіченко Валерія
11. Максименко Єва
12. Матевощук Богдан
13. Михайлов Олексій
14. Мишеловка Юлія
15. Місяновський Тимофій
16. Мустяца Денис
17.Перепелицина Марина
18.Поздняк Поліна
19.Прудкий Олег
20.Пустовой Богдан
21.Руснак Максим
22.Сенченко Дмитро
23.Сироп’ятов Тимофій
24.Кавунова Вікторія
25.Ткаченко Олександр
26.Труханова Марія
27.Фролов Костянтин
28.Хмельницька Марія
29.Шашков Гліб
30.Яременко Вікторія

2-В
1.Барабаш Юліана
2.Бернацька Аріна
3.Бердник Тарас
4. Бесараб Марія
5.Бурлаков Микита
6.Василенко Олександр
7.Власко Олексій
8.Володько Поліна
9.Гаврищук Роман
10.Гойнич Максим
11.Демидова Анастасія
12.Єклема Даніела
13.Карась Іван
14.Ковалик Максим
15.Костов Олександр
16.Кудрявцев Максим
17.Кузьмін Сергій
18.Моспан Владилав
19.Пластамак Андрій
20.Поломошнова Юлія
21.Пронь Олег
22.Прусова Софія
23.Рожок Вероніка
24.Салаєва Олекс
25.Сєрова Софія
26.Стоянова Амалія
27.Таргонська Анастасія
28.Черненко Володимир
29.Лянга Олег
30.Смовзюк Мурат
31.Телятник Ілля
32.Ліхва Артем
33.Палько Владислав

2-Г
1 Банковська Маргарита
2Бойко Маргарита
3 Бурдейна Анна
4Гнатовська Вікторія
5 Дяченко Віолетта
6 Дяченко Ірина
7 Кисельова Аріадна
8 Котельва Діна
9 Мазур Олександра
10.Матвійчук Евеліна
11.Невінчана Валерія
12.Петрук Софія
13.Потаніна Діана
14.Радченко Віолетта
15.Рудь Віра
16.Ткаченко Марина
2-Д
1. Арєшев Єгор
2. Афанасьєва Аріна
3. Гонорович Валерія
4. Єльников Святослав
5. Зімовець Владислав
6. Зімовець Ростислав
7. Касьяненко Евеліна
8. Куртєва Заріна
9. Ніколаєнко Климентій
10. Нужин Захар
11.Поречних Микита
12.Романцов Данило
13.Тодорова Елізавета
14.Філімогова Ольга
15.Харченко Артем
16.Чемшит Алексей
17.Четин Ігнат
18.Четин Семен
19.Ширяева Марія
20.Юришинец Софія
3-А

1.Барган Олександр
2. Ворона Вероніка
3.Веслополов Артем
4.Гардаш Павлина
5.Гранковський Ярослав
6.Діденко Андрій
7.Єрьоменко Ангеліна
8.Журавльова Валерія
9.Зубкова Єлизавета
10.Змерзла Катерина
11.Кущенко Нікіта
12.Костаньян Катерина
13.Коженков Максим
14.Котюрова Діана
15.Майстренко Анна
16.Макаренко Владислава
17.Мордель Владислав
18.Ненько Геогій
19.Нестеренко Катерина
20.Підгорний Максим
21.Присяжнюк Артур
22.Підріза Валерія
23.Рябець Ілля
24.Різун Євгенія
25.Соколова Таїсія
26.Савіна Софія
27.Солощенко Ярослав
28.Ткаченко Владислав
29.Тульчін Юлія
30.Устинський Дмитро
31.Шарата Владислав


3-Б
1.Анастасьєв Іван
2.Гусенко Денис
3.Дуб Каміла
4.Задорожнюк Ірина
5.Звонова Катерина
6.Земба Анна
7.Ковальчук Вікторія
8.Кондратевич Софія
9.Константінова Софія
10.Короткий Роман
11.Косарєв Максим
12.Кравець Вадим
13.Проттасов Ярослав
14.Кривенок Костянтин
15.Кремез Дмитро
16.Крутоголов Станіслав
17.Мороз Олексій
18.Пастушенко Владислав
19.Пермінова Ангеліна
20.Політаєв Андрій
21.Ракшина Мілана
22.Ревуцька Валерія
23.Руснак Тимур
24.Сємєрікова Юлія
25.Семьонов Лев
26.Степанов Костянтин
27.Трушков Марк
28.Харченко Александр
29.Щербик Катерина
30.Шевченко Ксенія

3-В
1. Бахольський Кирило
2. Бєзуглов Никита
3. Бистріцька Анастасія
4. Валуєва Олександра
5. Воробйова Ольга
6. Галета Анастасія
7. Глушко Матвій
8. Дума Анастасія
9. Карлов Ілля
10. Клюсова Анастасія
11. Пікіч Вероніка
12. Коломієць Марія
13. Крючкова Софія
14. Куцарєва Валерія
15. Максімова Анна
16. Марчук Дарина
17. Овсянкін Кирило
18. Омелянчук Вікторія
19. Остапенко Олександр
20. Павліва Софія
21. Пастушенко Данило
22. Радковська Злата
23. Саділов Гліб
24. Томіліна Аріна
25. Тофан Андрій
26. Тропіна Вероніка
27. Тушова Софія
28. Цуркану Богдан
29. Ширяєва Ірина
30. Шубіна Софія
31. Явтушенко Юлія


3-Г
1.Видойна Поліна
2.Агапов Данил
3.Горіцин Данило
6. Дубачинський В’ячеслав
7.Коштира Марія
8.Кравчук Анна
9.Мякіна Світлана
10.Круць Віталій
11.Мандрик Катерина
12.Пащенко Олександр
13.Попадинець Дмитро
14.Слободян Анна
15.Стецюн Максим
16.Співак Діана
17.Романенко Дар я
18.Токарчук Дар я
19.Топольницька Софія
20.Тимуш Софія
21.Трохименко Вікторія
22.Трохименко Дмитро
23.Хаджиков Микола
24.Цицик Максим
25.Шмаленко Дар я
26.Клебанов Микита
27.Хоменко Дмитро
28.Васильєва Єлизавета
29.Юзленко Євгения


3-Д
1. Алексєєва Сніжана
2. Баргамон Вадим
3. Безух Костянтин
4. Бондаренко Яна
5. Васецький Степан
6. Вознюк Єлизавета
7. Гонорович Андрій
8. Жесткова Таїсія
9. Зовтун Данило
10. Капустян Микола
11. Малашевський Віталій
12. Мартинко Наталя
13. Марченко Поліна
14. Нестерова Катерина
15. Носирєва Маргарита
16. Носенко Матвей
17. Підгурський Дмитро
18. Присяжнюк Валерія
19. Романова Кіра
20. Яцків Владислав
21. Серебрякова Вікторія
22. Сидоров Максим
23. Собчук Дмитро
24. Удекюль Данило
25. Ясир Мирон


3.Перевести до п’ятого класу основної школи учнів 4-х класів на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації у такому складі:

4-А

1. Антонюк Валерія
2. Гелеш Ангеліна
3. Гречаний Дмитро
4. Дзиґа Марія
5. Дучева Діана
6. Жеребченко Вікторія
7. Зборовська Анна
8. Зубенко Анастасія
9. Зуєнко Варвара
10. Іванченко Марія
11. Кириленко Юлія
12. Ковальова Софія
13. Коротіна Поліна
14. Мякіна Вікторія
15. Левіцька Лариса
16. Малаш Ілля
17. Роговий Олексій
18. Рожок Надія
19. Рудий Олег
20. Солонар Владислава
21. Спринська Софія
22. Стародуб Дмитро
23. Табунщик Вікторія
24. Філатова Поліна
25. Фоменко Дар’я
26. Хлевнюк Анастасія
27. Шабатура Злата
28. Швейцер Крістіна
29. Шаль Анатолій
30. Шпак Денис
31. Янковський Вадим
32.Метелиця Дарія


4-Б
1.Бакума Діана
2.Безбабний Данило
3. Висоцький Артем
4.Діденко Артем
5.Дорошенко Артем
6. Жаман Аліна
7. Жолубак Віталій
8. Зарніцина Анна
9.Ільчик Лілія
10. Котюжанська Катерина
11. Кептя Данило
12.Кисельов Артем
13.Корольов Максим
14.Кравченко Ілля
15. Кудрявцева Дар’я
16.Кучмістенко Анна
17. Оніщенко В’ячеслав
18. Ординський Максим
19. Присяжнюк Максим
20. Поплавський Тимур
21. Романенко Варвара
22. Руденко Єва
23. Свєчкіна Єлизавета
24. Свищова Єсенія
25. Синявський Максим
26. Соглаєва Марія
27. Тимченко Єлизавета
28. Тодєріца Анастасія
29.Українська Софія
30. Фролова Олександра
31.Шкляревич Богдан

4-В
1.Бєлявцев Кирило
2.Білоголовий Артем
3.Васянович Сергій
4.Висоцький Олексій
5.Водоп’янов Микита
6.Ганусяк Юлія
7.Денисюк Максим
8.Другак Віталій
9.Іщенко Анастасія
10.Звольська Валерія
11.Кубальський Артем
12.Крисько Софія
13.Літвінова Діана
14.Марчук Кіра
15.Медвінський Владислав
16.Негоїца Максим
17.Пестунов Назар
18.Полуніна Ангеліна
19.Понуренко Олександра
20.Проценко Максим
21. Піроженко Софія
22.Редченко Кіра
23.Рижова Анастасія
24.Савченко Аріна
25.Сєкаре Анастасія
26.Тихенька Вікторія
27.Фортуна Анна
28.Харитонова Олександра
29.Хусківадзе Анна
30.Шмаленко Артур
31.Шарата Анна
32.Якуніна Юлія


4 -Г
1. Абрамов Ярослав
2. Бєляєва Олена
3. Богатирьова Валерія
4. Бодіков Владимир
5. Велігура Кіра
6. Ісаченко Євген
7. Кобякова Орина
8. Колесникова Аліса
9. Корнєєв Максим
10. Кравцова Софія
11. Куртєв Владислав
12.Ляпало Богдан
13.Маркова Тамара
14.Могильда Микола
15. Однолько Давид
16.Павлюк Кіра
17.Проценко Іван
18.Спіридонова Єлизавета
19.Тодоровская Вікторія
20.Тороп Арина
21.Войтович Данил
22.Саттаров Дмитро



4.Перевести до 4 класу екстерна Березка Сергія Андрійовича на підставі річного оцінювання за 3 клас загальноосвітньої школи.

5. Класним керівникам 1-4-х класів:
5.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.
5.2. Оформити відповідно до вимог табелі успішності учнів.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Терещенко В.Г.



Директор школи М.Б.Карнаухова



Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


12.06.2017 №149
Про переведення учнів до наступного класу

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 78, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол від 12.06.2017 р. № 11)

НАКАЗУЮ:
1. Перевести до наступного класу учнів 5-х , 6-х, 7-х, 8-х, 10-х класів на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань у такому складі:

5-А
1. Андрущенко Діана
2.Бернацька Анна
3.Бесараб Анна
4.Вовченко Алевтина
5.Дятлов Максим
6.Козаченко Дмитро
7.Кононенко Вероніка
8.Корецька Катерина
9.Кравченко Єгор
10.Ларченко Олександр
11.Лупан Максим
12.Масол Марина
13.Мельник Роман
14.Озеркова Ангеліна
15.Омельченко Максим
16.Островський Нікіта
17.Пащенко Юлія
18.Пинтя Ратмир
19.Свідніцький Вадим
20.Скорик Дарія
21.Спірін Ілля
22.Таргонський Костянтин

5-Б
1.Альохін Кирило
2.Арнаут Костянтин
3.Бойко Анастасія
4.Бойко Сергій
5.Буркун Катерина
6.Голуб Анна
7.Горін Євген
8.Заремба Олеся
9.Золотько Максим
10.Кохадзе Олександра
11.Мельничук Михайло
12.Москаленко Анна
13.Орлов Денис
14.Паску Максим
15.Поліщук Дар’я
16.Порєчних Максим
17.Рассамакіна Марина
18.Свищов Андрій
19.Соколова Катерина
20.Труханів Дмитро
21.Узунов Руслан
22.Кочмар Петро

5-В
1.Аннєнков Данило
2.Гальченко Поліна
3.Галкіна Кароліна
4.Данилків Злата
5.Довгань Артем
6.Довгань Кирило
7.Загорулько Олена
8.Звонов Андрій
9.Кіріченко Діана
10.Костаньян Андрій
11.Круглова Марія
12.Лихіцький Богдан
13.Медведєв Максим
14.Нестер Дмитро
15.Павлов Михайло
16.Пономар Максим
17.Рогожинський Євген
18.Сажко Аліна
19.Самойленко Ірина
20.Пєрєхова Руслана
21.Федоренко Вікторія
22.Шаповалова Катерина
23.Шендрик Олександра
24. Янович Богдан

5-Г
1.Бондаренко Оскар
2. Горшков Станіслав
3. Гуледза Єгор
4. Пулукчу Данило
5. Солтанов Максим
6. Трапезніков Максим
7. Шестаков Максим
8. Ширяєва Анна
9. Юраш Микола
10. Яковина Данило

5-Д
1.Ганусяк Вікторія
2. Дяченко Софія
3.Журавель Катерина
4. Карнаєва Єлизавета
5. Котельва Анна
6. Купченко Катерина
7. Малашевська Вероніка
8 Миронова Марія
9. Селезньова Ніколь
10. Сотір Дарина
11. Стоян Валерія
12. Твердохлібова Тетяна
13. Турнецька Ілона

6-А
1. Абрютіна Софія
2. Албичева Юлія
3. Алефіренко Маргарита
4. Безугленко Микита
5. Блануца Аріна
6. Волошина Анна
7. Воробйова Єлизавета
8. Гардаш Лідія
9. Галіцький Данило
10. Кім Наталія
11. Коваль Юлія
12. Кудряшов Данило
13. Лук’янчук Анна
14. Маташнюк Андрій
15.Ненько Валерія
16. Овчаренко Лілія
17. Павлункова Єлизавета
18. Партола Едуард
19. Пухальський Олександр
20. Сандул Анастасія
21. Секаре Катерина
22. Сидорченко Валерія
23. Славінська Валентина
24. Холодович Аміна
25. Шестаков Руслан

6-Б
1. Балабуха Анастасія
2. Бугіна Юлія
3. Волошин Микита
4. Деркач Олександра
5. Коверна Яна
6. Кравченко Володимир
7. Коломієць Карина
8. Куропаткін Олександр
9. Кучмистенко Дар′я
10. Мезенцев Максим
11. Пархоменко Олександр
12. Петриченко Артем
14. Прикота Владислав
14. Рудьєв Сергій
15. Сироп′ятова Дар′я
16. Терещенко Анастасія
17. Толстова Ангеліна
18. Хлєбнікова Вероніка
19. Чумак Юлія
20. Швидкий Денис
21. Захарова-Горянська Аліна

6-В
1. Аман Мирослава
2. Бердник Микита
3. Гержов Владислав
4. Громко Артем
5. Гузь Яна
6. Дементьєва Руслана
7. Дударчик Олександр
8. Євдощенко Анастасія
9. Єгєрєв Дмитро
10. Калабанов Ігор
11. Кідрук Аніта
12. Князєва Софія
13. Коломієць Валерія
14. Кондакчян Анна
15. Крижановська Анастасія
16. Куц Олександр
17. Мащенко Павло
18. Пірон Анастасія
19. Провільський Данило
20. Радута Владислав
21. Рубінс Елеонора
22. Савчин Ілля
23. Терещук Каріна
24. Тушова Катерина
25. Фомічев Владислав
26. Чікіт Богдан

7-А
1.Александров Денис
2.Андреєва Софія
3.Андрієвич Данило
4.Бистров Аскольд
5.Бойко Олександра
6.Вижа Юлія
7.Ворона Соломія
8.Гречух Олександра
9.Дріждєв Богдан
10.Каверінська Маргарита
11.Лошаков Василь
12.Мироненко Софія
13.Очкурова Катерина
14.Перепилицин Данило
15.Пронь Катерина
16.Румянцев Андрій
17.Самойленко Валентина
18. Сєвєрнюк Юлія
19.Сільченко Олександр
20.Стеблін Вадим
21.Тихенький Владислав
22.Устенко Артем
23.Щербина Максим

7-Б
1.Бандюк Анастасія
2.Воробйов Андрій
3.Гармаш Владислав
4.Гонорович Анастасія
5.Гонта Дар′я
6.Гончарук Антоніна
7.Гришин Олег
8.Дмитренко Віталій
9.Запорожець Владислав
10.Кіріченко Олександра
11.Коноплянко Леонід
12.Матєв Дмитро
13.Момот Дар′я
14.Омельчук Владислав
15.Петренко Денис
16.Сивак Юлія
17.Терешкін Яромир
18.Теслюк Вікторія
19.Тішков Ігор
20.Трачук Георгій
21.Турчинський Олександр
22.Щельник Григорій
23.Якубець Михайло

7-В

1. Бабіков Денис
2. Базилевич Дмитро
3. Бекарь Лілія
4. Беров Кирило
5. Бойко Тетяна
6. Буряк Діана
7. Волков Кирило
8. Гаджиєв Денис
9. Гончаров Ярослав
10. Заєць Анастасія
11. Кондратевич Данило
12. Косюга Максим
13. Лазова Валерія
14. Левченко Валерія
15. Ляшко Марина
16. Майстренко Вікторія
17. Максімов Семен
18. Малиш Єлизавета
19. Мартиненко Катерина
20. Мельник Віталій
21. Синявська Марина
22. Супрунова Юлія
23. Таужнянський Олександр
24. Хорошун Максим
25. Цвігун Анастасія

7-Г
1. Афанасьєв Єгор
2. Вознюк Кирило
3. Войтович Дмитро
4. Далматов Дмитро
5. Зозуляк Максим
6. Каграманян Ольга
7.Капралов Кирило
8. Кіріченко Денис
9. Колмацуй Мілана
10. Костюков Олександр
11. Мамлай Анастасія
12. Ободіна Анна
13. Петровська Вікторія
14. Пільщик Олександра
15.Попова Катерина
16. Прівалов Дмитро
17. Сметаніна Олександра
18. Чорний Ілля

8-А
1. Бабій Максим
2. Балабанова Олена
3.Богданов Олександр
4. Бондар Олександр
5. Бурмістров Артем
6. Вергунова Ірина
7. Городецька Тетяна
8. Єрмоленко Дмитро
9. Ковальов Данило
10. Корнієнко Максим
11. Корсакова Анастасія
12. Кравчук Вікторія
13. Кудряшов Кирило
14. Лабунський Сергій
15. Ломажук Владислав
16. Негоїца Марина
17. Орлов Артем
18. Патенко Ольга
19. Пигида Аліна
20. Пінчукова Дар’я
21. Петренко Валерія
22. Плаксивий Данило
23. Старченко Олександра
24. Твердохлібов Андрій
25. Тимошенко Катерина
26. Ткаченко Євгеній
27. Трущенко Дар’я
28. Тугай Вікторія
29. Хижняк Юлія
30. Удод Анастасія

8-Б
1.Акіменко Віолета
2.Галкін Артур
3.Головченко Вікторія
4.Горячковський Андрій
5.Денисюк Ілона
6.Журавльов Дмитро
7.Караваєв Максим
8.Карпак Ольга
9.Кірієнкова Олена
10.Косарєва Аліна
11.Листопадова Катерина
12.Ляшенко Данило
13.Манцеров Ілля
14.Мозгов Олександр
15.Мороз Анастасія
16. Надьожа Дар’я
17. Пташнік Ілля
18. Руснак Діана
19. Самойленко Юлія
20. Свідніцька Анастасія
21. Сорочан Денис
22. Станєва Ксенія
23. Сухарєва Наталя
24. Тішков Євген
25. Ткаченко Вероніка
26. Федоров Владислав
27. Федорова Марина
28. Федосік Вероніка
29. Чернега Артем
30. Шуба Ростислав
31. Яременко Вікторія

8-В
1. Агапітов Данило
2. Балкарей Євген
3. Блануца Ірина
4. Веремеєнко Юрій
5. Вознюк Софія
6. Жесткова Анастасія
7. Карпяк Кирило
8. Петріченко Марат
9. Петросян Араїк
10. Пінчукова Валерія
11. Синько Марк
12. Смирнов Микола
13. Тамалак Марія
14. Чибісов Кирило

10-А


1. Бродський Андрій
2. Бугаєнко Владислав
3. Буша Анастасія
4. Василенко Андрій
5. Війтєв Сергій
6.Воловик Ростислав
7.Гончар Дарина
8. Гнєдой Денис
9. Дібрівна Валерія
10. Добрінов Денис
11.Дроздов Дмитро
12. Єрмакова Валерія
13. Загоруйко Андрій
14. Королюк Катерина
15. Кочмола Діана
16. Лучко Валерія
17. Мєльніков Владислав
18. Мурогін Сергій
19. Ніколенко Софія
20. Омелько Марина
21. Романчишена Дар`я
22. Секаре Юлія
23.Селезень Марія
24. Скворцова Анастасія
25. Шершунович Аліна
26. Денисюк Дмитро

10-Б
1.Андронатій Анна
2.Білич Олег
3.Бондарчук Альона
4.Борець Іван
5.Боровиков Євгеній
6.Власюк Арсентій
7.Водоп'янов Дмитро
8.Грек Марія
9. Данілін Кирило
10. Демакова Олександра
11. Друмов Владислав
12. Євтушенко Борис
13. Зикова Катерина
14. Копайгора Валерія
15. Кремез Альона
16. Куценко Максим
17. Лісіцин Кирило
18. Мамотенко Анастасія
19. Пірог Алла
20. Прокопчук Олександр
21. Скурта Дар'я
22. Спасенко Владислав
23. Степанова Анастасія
24.Степанов Андрій
25. Толстова Альона
26. Хламова Вікторія
27. Яковенко Олександр

2.Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту та перевести до 10 класу учнів
9-х класів у такому складі:
9-А
1.Андрєєва Олександра
2. Бабанська Софія
3. Богдан Артур
4. Домбровська Валерія
5. Кутольвас Владислав
6. Литвиненко Марія
7. Лялько Діана
8. Мартиненко Олександра
9. Михайлик Юрій
10. Різун Микола
11. Спотар Дар`я
12. Харитонова Олена
13. Чівіленко Тетяна
9-Б
1. Агаркова Анна
2. Атрощенко Олексій
3. Баликін Юрій
4. Глаголенко Альбіна
5. Данішенко Микола
6. Долуда Олександр
7. Доля Анна
8. Ігнатьєва Віолетта
9. Кідрук Юлія
10.Конуровський Сергій
11. Лікарчук Тетяна
12. Найдич Катерина
13. Роговий Олександр
14. Россомаха Олександр
15. Руденко Богдан
16. Сорока Анастасія
17. Тарасенко Анастасія
18. Трохименко Жанна
19. Черемуш Тетяна
20. Шовган Юлія
21. Щеглова Маргарита
22. Юн Юлія
23. Юн Яна

9-В
1. Білич Андрій
2. Бойко Ірина
3. Велика Світлана
4. Врадій Данило
5. Вижол Микита
6. Іванов Андрій
7. Капацина Олена
8. Литовченко Кристіна
9. Ліненко Антон
10. Манятовський Любомир
11. Мерзляченко Едуард
12. Мозгова Світлана
13. Надворна Дар`я
14. Пономар Яна
15. Петруненко Данило
16. Рибак Валерія
17. Руденко Сергій
18. Толстова Анастасія
19. Хомишена Діана
20. Хорошун Анна
21. Шепель Андрій
22. Черней Любава
23. Ярохович Евгенія

9-Г
1. Гавріх Вероніка
2. Злоба Олександр
3. Ісупов Антоній
4. Калмацуй Владислав
5. Крамська Валерія
6. Кулакова Анжела
7. Плєшка Вікторія
8. Пітомцев Дмитро
9. Рудик Олександр
10. Солярик Яна
11. Степанок Валентин
12. Удекюль Ізабелла
13. Удекюль Медея
14. Червінський Олег
15. Ширяєва Олександра
16. Шкепаст Марко

3. Класним керівникам 5-8-х,10-х класів:
3.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.
3.2. Оформити відповідно до вимог табелі успішності учнів.
4. Класним керівникам 9-х класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Салгіреєву О.А..


Директор школи М.Б.Карнаухова


Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Наказ


01.06.2017 №144
Про переведення учнів до наступного класу

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 78, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол від 01.06.2017 р. №9 )

НАКАЗУЮ:
1.Перевести до другого класу учнів 1-х класів на підставі характеристик їхніх умінь та навичок у такому складі:
1-А
1. Абакумов Данило
2. Агеєв Максим
3. АдашевськаДар’я
4. БелюкАнастасія
5. Волошин Кирило
6. Волошин Максим
7. ГладкийКирило
8. Дятлова Анастасія
9. Колесник Потап
10. Кологривий Максим
11. Лучко Марк
12. Лучко Поліна
13. Луньов Максим
14. Ляшенко Арсентій
15. Мазур Микола
16. Малетич Альона
17. Мудрак Карина
18. ОлійникВладлена
19. ПаталашенкоМикола
20. Покрищенко Катерина
21. РибальченкоЄлизавета
22. Сергієнко Артем
23. СпірідоновВладислав
24. Степанова Віолетта
25. Телятник Ілля
26. Тимошенко Анастасія
27. Тимошенко Маргарита
28. Томко Анастасія
29. Угляр Калерія
30. ЦисарукВладислав
31. ЧоботарьоваВікторія

1-Б
1. Александрова Юлія
2. Ведерніков Владислав
3. Воронцов Іван
4. Зруйнований Михайло
5. Кір’ян Артем
6. Коваленко Нікіта
7. Кондратьєв Гліб
8. Кравченко Вероніка
9. Лейбіченко Валерія
10. Максименко Єва
11. Матевощук Богдан
12. Михайлов Олексій
13. Мишеловка Юлія
14. Місяновський Тимофій
15. Мустяца Денис
16. Перепелицина Марина
17. Поздняк Поліна
18. Пустовой Богдан
19. Руснак Максим
20. Сенченко Дмитро
21. Сироп’ятов Тимофій
22. Ткаченко Олександр
23. Труханова Марія
24. Фролов Костянтин
25. Хмельницька Марія
26. Шашков Гліб
27. Яременко Вікторія

1-В
1. Барабаш Юліана
2. Бернацька Аріна
3. Бердник Тарас
4. Бесараб Марія
5. Бурлаков Микита
6. Василенко Олександр
7. Власко Олексій
8. Володько Поліна
9. Гаврищук Роман
10. Гойнич Максим
11. Демидова Анастасія
12. Єклема Даніела
13. Карась Іван
14. Костов Олександр
15. Кудрявцев Максим
16. Кузьмин Сергій
17. Моспан Владислав
18. Пластамак Андрій
19. Поломошнова Юлія
20. Пронь Олег
21. Прусова Софія
22. Рожок Вероніка
23. Салаєва Олександра
24. Сєрова Софія
25. Стоянова Амалія
26. Таргонська Анастасія
27. Ліхва Артем
28. Черненко Володимир
29. Лянга Олег
30. Смовзюк Мурат
31. Богуцький Єгор

1-Г
1 БанковськаМаргарита
2 БойкоМаргарита
3 Бурдейна Анна
4 Гнатовська Вікторія
5 Дяченко Віолетта
6 Дяченко Ірина
7 Кисельова Аріадна
8 Котельва Діна
9 Мазур Олександра
10 Матвійчук Евеліна
11 Мельникова Анастасія
12 Мерчанська Ярослава
13 Невінчана Валерія
14 Петрук Софія
15 Потаніна Діана
16 Радченко Віолетта
17 Рудь Віра
18 Ткаченко Марина

1-Д
1. Арєшев Єгор
2. Афанасьєва Аріна
3. Гонорович Валерія
4. Єльников Святослав
5. Зимовець Владислав